Betgram Müşteri Hizmetleri

Betgram Müşteri Hizmetleri

İletişim konusunda betgram sitesi incelendiğinde, 7 gün, 24 saat boyunca canlı yardım hizmetinin ve 7 gün 24 saat boyunca elektronik posta servisleri hizmetinin verildiği görülecektir. Bu site kullanıcılar ile irtibata geçme konusunda betgram müşteri hizmetleri anlayışında, ön plana canlı destek ve elektronik posta servislerini çıkarmakta olup, güncel duyuruların gerçekleştirilmesi konusunda, sitenin sosyal medya hesaplarını kullandığı ve SMS uygulamasını kullanıldığı görülmektedir.

Betgram Canlı Destek

Sitenin müşteri hizmetleri anlayışının en önemli bölümünü, birçok sitede görmeye alışık olduğunuz betgram canlı destek hattı meydana getirmektedir. Betgram giriş işlemini gerçekleştirdikten ve bu sitenin ana penceresini açtıktan sonra, sağ alt köşeye doğru bakar iseniz, mesaj bırakın şeklinde bir buton olduğunu göreceksiniz. Bu buton canlı yardım bölümü ile görüşmeniz amacı ile hazırlanmıştır. Türkçe dil seçeneğinde hizmet alabileceğiniz bir görüşme penceresi karşınıza çıkmaktadır. Bölümü kullanabilmeniz için, kendinizi tanıtın şeklindeki bölüme, adınızı ya da elektronik posta adresinizi yazmanız gerekecektir. Altta bulunan mesaj kısmına, görüşme yapmak istediğiniz konuyu yazıp, mesaj gönder şeklindeki yazıya basmanız yeterlidir.

Betgram Mail Adresleri

İletişim konusunda tercih edebileceğiniz seçeneklerden bir tanesi de, elektronik posta uygulaması olacaktır. Betgram mail adresleri ifadesinin içerisinde hazırlanmış, destek şeklinde genel bir uygulamanın ya da müşteri destek hizmetleri şeklinde genel bir uygulamanın olduğu görülecektir. İletişim için kullanabileceğiniz elektronik posta adresinin açık hali ise, info@betgram.com  olarak belirlenmiştir.

Betgram Müşteri Hizmetleri İlgili Mi?

Betgram müşteri hizmetleri olarak karşınıza çıkarılmış bütün bölümlerin, çözüm odaklı bir anlayış ile kullanıcılara yaklaştığı görülmektedir. Bir konu hakkında şikayet şeklinde bir başlık meydana getirdiğinizde, özellik ile elektronik posta servislerini kullandığınızda, site yönetiminin çözüm odaklı bir şekilde geri döneceği süre konusunda, 48 saat şeklinde bir anlayışın geçerli hale getirdiği görünmektedir. Genel uygulama, iletilen her türlü konu karşısında üyeler ile sağlıklı iletişime geçilmesi, iletilen her türlü konu karşısında çözüm tedbirlerinin üyelere anlatılması ve yaşanan sorunların ortadan kaldırılması olarak kendini göstermektedir. Canlı destek hattında mesaj gönder butonuna bastığınızda, 30 saniye sonra müşteri temsilcisi karşınızda olacaktır. Herhangi bir konuda yardım talebi kapsamında elektronik posta gönderdiğinizde, 60 dakika gibi bir süre içerisinde mutlaka müşteri hizmetleri temsilcisi sizlere geri dönüş sağlayacaktır.

 

Bir yorum bırakın